اعلام برنامه های هفته پیوند اولیاء و مربیان در مدارس استان یزد

رییس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش یزد برنامه های هفته پیوند اولیاء و مربیان در مدارس استان یزد را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " ابراهیم پیمان فر "  از اجرای برنامه ها به مناسبت هفته پیوند اولیاء و مربیان از 24 لغایت 30 مهرماه در مدارس استان خبر داد و گفت : با توجه به جایگاه نهاد خانواده درتحقق مفاد سند تحول بنیادین، انجمن اولیاء و مربیان بستری مناسب برای مشارکت خانواده ها در پیشرفت و تعالی نظام تعلیم و تربیت بوده و هفته پیوند اولیاء و مربیان بهترین فرصت برای بیان اهمیت و جایگاه انجمن اولیاء و مربیا است.

وی با اعلام این خبر افزود : مراسم نمادین هفته پیوند همزمان با سراسر کشور، روز سه شنبه 24 مهر ماه رأس ساعت 9 صبح در مدارس سراسر استان برگزار خواهد شد.

پیمان فر تشکیل ستاد بزرگداشت هفته پیوند اولیاء و مربیان جهت برنامه ریزی و نظارت بر برنامه های هفته پیوند را از مهم ترین برنامه های این هفته دانست و گفت : تلاش می شود در هفته بزرگداشت پیوند اولیاء و مربیان، برنامه ها و مراسم متنوعی با شرکت اولیاء، صاحب نظران و مسؤلان اجرا گردد.

وی باتوجه به شعار هفته پیوند باعنوان «خانواده دانا،دانش آموز توانا»،  به اسامی روزهای هفته اشاره کرد و گفت : سه شنبه 24 مهرماه روز «اولیا و مربیان، مطالبه گری وپاسخگویی»، چهارشنبه25 مهرماه روز «خانه، مدرسه و کالای ایرانی»، پنج شنبه 26 مهرماه روز «خانواده شاداب، مدرسه با نشاط »، جمعه27 مهرماه روز «خانواده وتربیت حسینی»، شنبه 28 مهر ماه روز«خانواده، آموزش و مشاوره »، یک شنبه 29 مهر ماه روز « خانواده در سند تحول بنیادین » و دوشنبه 30مهر ماه «اولیاء ومربیان، گفتگوی بین نسلی» نامگذاری شده است.

 

 

آدرس کوتاه: