انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و دانشگاه آزاد اسلامی

تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  استان یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست اظهار داشت : ارتقاءسطح مشارکت های مردمی یکی از اهداف مهم آموزش و پرورش است و به دنبال احصاء همکاری خوب و اثر بخش هستیم.

دانافر به ظرفیت های موجود در دانشگاه آزاد و آموزش و پرورش اشاره کرد و به لزوم همکاری و هم افزایی و ارائه خدمات متقابل جهت ارتقاء جایگاه هر دو نهاد تاکید کرد.

استفاده از تجهیزات موجود و فضاهای آموزشی، همکاری در زمیه پیشبرد دوره های آموزشی،تامین و تبادل استاد و نیروی متخصص مورد نیاز در راستای اجرای منشور کیفیت آموزش، برگزاری دوره های آموزشی مشترک، اجرای طرح های مشترک فرهنگی در راستای اعتلای فرهنگ ناب ایرانی اسلامی از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است که در این تفاهم‌نامه قید شده است.

تعریف پروژه های پژوهشی مشترک در حوزه تعلیم و تربیت، برگزاری همایش و کنفرانس ها و کارگاههای آموزشی در سطح ملی و بین المللی، همکاری درزمینه انتشارات و اطلاع رسانی، همکاری در زمینه رشد واحدهای فناوری و شرکت های دانش بنیان، مشارکت در بازدیدهای علمی و مشارکت در نشست های علمی پژوهشی و کرسی های نقد و نظریه پردازی از دیگر مفاد این تفاهم نامه می باشد .

آدرس کوتاه: