تکریم و معارفه رییس آموزش و پرورش منطقه نیر

" مسعود نظمیه" به عنوان رییس آموزش و پرورش منطقه نیر معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در مراسمی با حضور مسئولان اداره کل آموزش و پرورش و شهرستان تفت و منطقه نیر از زحمات " شعبان الهام بخش " قدردانی و " مسعود نظمیه" به عنوان رییس آموزش و پرورش منطقه نیر معرفی شد .

امام جمعه نیر در این مراسم با اشاره به عنایت ویژه مقام معظم رهبری به آموزش و پرورش اظهار داشت : ائمه جمعه نیز در استان ها به تبع وظیفه خود میدانند که حمایت ویژه ای از آموزش و پرورش داشته باشند.

"حجت الاسلام محمود دهقانپور " افزود : روسای آموزش و پرورش منطقه نیر تاکنون تعامل بسیار خوبی با مسئولین منطقه داشته اند و امیدواریم که بعد از این نیز به هیمن منوال باشد .

" محمدجواد نعمتی " معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت نیز در ادامه مراسم گفت : همه باید یاریگر آموزش و پرورش باشیم چون جایگاه حساسی است و اولین مکانی که افراد بعد از خانواده درآن قرار میگیرند و از آنجا فرهنگ پذیری و جامعه پذیری شروع می شود .

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان یزد ضمن تبریک دهه کرامت از اهمیت تحصیل دانش آموزان سخن گفت و افزود : تعلیم و تربیت یک امر مقدس است و خدمت به مردم یک فرصت است .

" مرات امین الرعایا " نیز در ادامه افزود : مسئولیت نوعی امانت است که به انسان واگذار شده و  بالاترین و سخت ترین کارها تعلیم و تربیت و سخت تر از آن مدیریت تعلیم و تربیت است.

وی گفت : مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی نعمتی است که باید قدردان آن باشیم و از این امانتی که به دست ما سپرده شده به خوبی استفاده کنیم .

" مرات امین الرعایا " افزود : خدمت به مردم آن هم در زمینه تعلیم و تربیت و علم آموزی از برترین خدمت هاست و زندگی در جهل  مانند مرگ است و علم آموزی توفیق الهی است .

وی گفت : انتظار مردم از آموزش و پرورش نسبت به سایر ادارات بیشتر است زیرا بینش جمهوری اسلامی  ایران یک بینش فرهنگی است و امروز آموزش و پرورش کشور و استان یزد برمحور سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سندی که برگرفته از تعالیم دینی اسلام است بنا شده است .


آدرس کوتاه: