حداقل کردن حداکثر

درخشش دانش آموزان و فرهنگیان هنرمند استان یزد در جشنواره های کشوری فرهنگی هنری تابستان 97

دانش آموزان و فرهنگیان هنرمند استان یزد در جشنواره های کشوری فرهنگی هنری تابستان 97 خوش درخشیدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، کارشناس مسئول فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت : در تابستان امسال دانش آموزان و فرهنگیان یزد با کسب رتبه های برتر کشور برای استان یزد افتخار آفریدند .

" کاظم پناهی " افزود : در این مسابقات گروه سرود همسرایان امور تربیتی (کرال فرهنگیان) ناحیه یک یزد رتبه سوم کشور را کسب نمود.

وی گفت : حاصل رقابت دانش آموزان پسر استان در جشنواره کشوری مسابقات فرهنگی هنری کسب 3رتبه اول، 1 رتبه دوم و 17 عنوان برگزیده بود .

پناهی افزود :  همچنین 44 نفر از دانش آموزان دختر استان به این مرحله از مسابقات راه یافتند که 10 نفر حائز رتبه اول ، 2 نفر حائز رتبه دوم ، 4 نفر حائز رتبه سوم و 28 نفر از دانش آموزان عنوان برگزیده کشوری را به خود اختصاص دادند.

لیست اسامی دانش آموزان به تفکیک رشته هنری و عناوین رتبه های کسب شده به شرح جدول ذیل می باشد.

لیست رتبه های دانش آموزان پسر استان یزد در  مرحله کشوری سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری

ردیف

نام خانوادگی

شهر

آموزشگاه

رتبه

گرایش

1

محمد اکرمی

ابرکوه

امام علی

برگزیده

بازیهای رایانه ای

2

آرمان حاج محمدی

ناحیه یک یزد

ملک ثابت

اول

بازیهای رایانه ای

3

یزدان دلیری

ناحیه یک یزد

ملک ثابت

اول

بازیهای رایانه ای

4

یاسر فیاضی

بهاباد

شهید رفیعیان

برگزیده

داستان نویسی

5

صالح رحیمی بافقی

ناحیه دو یزد

شهید صدوقی

برگزیده

شعر

6

امیر حسین عظیمی نیا

بافق

امام رضا

دوم

ضرب زورخانه ای

7

سید امیر محمد باوقار

ناحیه دو یزد

هنرهای زیبا

برگزیده

فیلم کوتاه مستند

8

امیر حسین جوکار

ناحیه دو یزد

هنرهای زیبا

برگزیده

فیلم کوتاه مستند

9

سید عرفان حسینی

ناحیه دو یزد

هنرهای زیبا

برگزیده

فیلم کوتاه مستند

10

محمد رسول رفیعی

ناحیه دو یزد

هنرهای زیبا

برگزیده

فیلم کوتاه مستند

11

فرهاد زارع بیدکی

ناحیه دو یزد

هنرهای زیبا

برگزیده

فیلم کوتاه مستند

12

سید محمد علی بقائی

ناحیه دو یزد

درخشنده صراف

اول

معرق کاری

13

محمد رحیمی

ناحیه دو یزد

شهید صدوقی

برگزیده

مقاله نویسی

14

علیرضا تولایی

اردکان

سید الشهدا

برگزیده

نشریه الکترونیکی

15

سید ابوالفضل حسینی

مهریز

صدرا

برگزیده

نشریه الکترونیکی

16

امیر محمد حفیظی

اردکان

سید الشهدا

برگزیده

نشریه الکترونیکی

17

احسان فتاحی بافقی

بافق

امام رضا

برگزیده

نشریه الکترونیکی

18

روح اله نصیری

مهریز

صدرا

برگزیده

نشریه الکترونیکی

19

رضا اکبری

ابرکوه

امام علی

برگزیده

وبلاگ نویسی

20

یونس سرافراز

اردکان

شرف

برگزیده

وبلاگ نویسی

 

 

لیست رتبه های دانش آموزان دختر استان یزد در  مرحله کشوری سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری

ردیف

نام خانوادگی

شهر

آموزشگاه

رتبه

گرایش

1

فاطمه جلالی علی آبادی

ناحیه دو یزد

مشکی

سوم

پته دوزی

2

وحیده دهقانی

میبد

هنرهای زیبا

برگزیده

پویا نمایی

3

مهیا  زارع

ناحیه یک یزد

سالاری

برگزیده

تشعیر

4

آتنا منتظری سانیج

ناحیه دو یزد

تجلی حکمت

دوم

چاپ دستی

5

ریحانه خلیلیان فرد

ناحیه دو یزد

فرزانگان

سوم

خط نستعلیق

6

زهرا قیومی زاده

ابرکوه

امام صادق

سوم

داستان نویسی

7

زهرا  اکرمی

ابرکوه

آزاده

برگزیده

نمد مالی

8

فاطمه دهقانی شاه آباد

ناحیه دو یزد

زینبیه

سوم

وبلاگ نویسی

9

مریم نجاریان

ناحیه دو یزد

حضرت زهرا

اول

ویولون

10

فاطمه ابصری زاده

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

سوم

مقاله نویسی

11

مرضیه صیافی

ناحیه یک یزد

سالاری

اول

میناکاری

12

فاطمه زارع ده آبادی

میبد

هنرهای زیبا

برگزیده

نماهنگ

13

زهرا غلامی

ناحیه دو یزد

زینبیه

برگزیده

شعر

14

نگار آبدر جوی

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

15

الهه دهستانی

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

16

نرگس رحمانی

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

17

مرضیه زارع

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

18

مریم زارع

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

19

زهرا غلامی

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

20

فاطمه السادات فتوحی

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

21

محدثه فلاح

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

22

زهرا گلکار

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

23

پروانه نورزهی

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

24

نگار کلانتری

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

برگزیده

نمایش صحنه ای

25

زهرا  افخمی

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

26

نعیمه السادات امیری

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

27

فاطمه بلیلی

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

28

فاطمه حسینی مقدم

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

29

فاطمه خدایی

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

30

محدثه خواص

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

31

فاطمه فرقانیان

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

32

فاطمه گلستانی

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

33

فاطمه مظفری

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

34

فاطمه ملا اسماعیلی

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

35

زهرا نعمتی

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

36

زهرا کریم زاده

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

37

مینا کشاورزی

ناحیه یک یزد

شهید حیدری

برگزیده

نمایش عروسکی

38

فاطمه ابراهیمی سیریزی

ناحیه یک یزد

فرزانگان حکیم زاده

اول

نمایش نامه خوانی

39

مریم ابوئی مهریزی

ناحیه یک یزد

فرزانگان حکیم زاده

اول

نمایش نامه خوانی

40

حنانه حاجی حسینی

ناحیه یک یزد

فرزانگان حکیم زاده

اول

نمایش نامه خوانی

41

فائزه خیر اندیش

ناحیه یک یزد

فرزانگان حکیم زاده

اول

نمایش نامه خوانی

42

آیدا دهقانی

ناحیه یک یزد

فرزانگان حکیم زاده

اول

نمایش نامه خوانی

43

محیا دهقانی اشکذری

ناحیه یک یزد

فرزانگان حکیم زاده

اول

نمایش نامه خوانی

44

مهناز السادات میر حسینی

ناحیه یک یزد

فرزانگان حکیم زاده

اول

نمایش نامه خوانی

45

پروانه نورزهی

ناحیه یک یزد

برازنده مقدم 1

دوم

بازیگری

 

 

آدرس کوتاه: