صندوق حمایت از مدارس و مراکز غیر دولتی تشکیل می شود

مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش در یزد خبرداد :
مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش از تشکیل صندوق حمایت از مدارس و مراکز غیر دولتی خبرداد و گفت : این صندوق امسال ردیف بودجه گرفته و 30 میلیارد ریال اعتبار به آن تخصیص می یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، " مجید طهرانیان "  صبح امروز در نشست نمایندگان موسسان مدارس غیر دولتی استان که در مجتمع رفاهی، آموزشی فرهنگیان برگزارشد اظهار داشت : برای برنامه ریزی درست در حوزه مشارکتهای مردمی و مدارس غیر دولتی باید زیرساخت آماری در این حوزه اصلاح شود و امیدواریم با تدابیری که در سامانه ی مشارکتها اندیشیده شده است این مشکل مرتفع شود .

وی در ادامه ابراز داشت : به هیچ وجه توسعه ی مدارس هیات امنایی نخواهیم داشت و سیاست وزیر آموزش و پرورش مخالف مدارس متنوع می باشد.

طهرانیان با اشاره به قانونی شدن شورای موسسان گفت : تاچند سال قبل شورای موسسان را به عنوان یک شورای تشریفاتی می شناختند اما دو سال است که این شورا در قانون مصوب شده است و باید این تشکل قوی تر از پیش به فعالیت خود ادامه دهد.

" عباسعالی دانافر" مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد نیز درادامه این نشست افزود : آموزش و پرورش استان جایگاه رفیع فعلی خود را مدیون حضور فعال مدارس و مراکز غیر دولتی استان می داند.

همچنین در ادامه این نشست از تلاش های "محمد مهدی محقق" مدیر سابق اداره مشارکتهای مردمی و مدارس غیردولتی استان تجلیل شد .

آدرس کوتاه: