مراسم تکریم و معارفه رییس اداره آموزش و پرورش منطقه مروست برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رؤسای آموزش و پرورش منطقه مروست با حضور " مصباح فر " معاونت برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان ، فرماندار شهرستان خاتم ، بخشدار و روسای ادارات و نهادهای دولتی ، مدیران مدارس و فرهنگیان منطقه مروست برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد مراسم تکریم و معارفه رییس آموزش و پرورش منطقه مروست با حضور " مصباح فر " معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان ، فرماندار شهرستان خاتم ، بخشدار و روسای ادارات و نهادهای دولتی ، مدیران مدارس و فرهنگیان منطقه مروست برگزار شد .
معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش استان ،حضور همه مسئولین منطقه و شهرستان را در جلسه ، نشانگر تعلق خاطر همگان به آموزش وپرورش دانست و اشاعه این فرهنگ را در جامعه ارزشمند دانست .
مصباح فر گفت :تعامل و مشارکت والدین و نهادهای اجتماعی بزرگترین سرمایه های موجود در آموزش وپرورش است که باید به خوبی از آن استفاده شود .
" فرجام فاضلی " فرماندار شهرستان خاتم هم ضمن تشکر از حضار و تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم ،با اشاره به آیاتی از قرآن به تشریح جایگاه و اهمیت آموزش در دین مبین اسلام اشاره کرد و گفت: جامعه ی توسعه یافته و متعالی را انسانهای توسعه یافته می سازند و تربیت چنین انسانهایی در آموزش و پرورش صورت می گیرد.
فرماندار از خاتم زحمات و تلاشهای بی وقفه امینی رییس آموزش و پرورش منطقه مروست در حوزه های مختلف آموزش و پرورش و همچنین از همراهی وی در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید تشکر و قدردانی نمود.
در ادامه " محمد علی امینی " ریاست اداره آموزش و پرورش مروست به ارائه ی گزارش و اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف آموزشی ،پرورشی و عمرانی، دوران ریاست خود پرداخت و از همکاری و همراهی همه ی مسئولین شهرستان و منطقه در امور مربوط به آموزش وپرورش و همچنین تلاشهای فرهنگیان تشکر وقدردانی کرد.
گفتنی است در حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد "محمد رضا محمدی" به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش منطقه مروست معرفی و از زحمات " امینی " مدیر پیشین این اداره تقدیر شد.

 

آدرس کوتاه: