نشست بررسی طرح های آموزش و پرورش عشایر برگزارشد

نشست بررسی طرح های آموزش و پرورش عشایربا حضور مدیر کل و روسا، معاونین آموزشی و کارشناسان آموزش ابتدایی و متوسطه مناطق سه گانه عشایری استان دردفتر معاونت آموزش ابتدایی اداره کل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست برهمبستگی و تعامل حوزه های آموزش و پرورش برای اجرای طرح های آموزش و پرورش عشایر تاکید کرد .

" عباسعلی دانافر" در ادامه ابراز امیدواری کرد که با تعامل بیشترنهادهای مختلف و تلاش وعزم جدی همه همکاران، بتوانیم به هدف آموزش و پرورش عشایر که همانا " گسترش عدالت آموزشی در مناطق کم برخوردار می باشد" برسیم .

معاون آموزش ابتدایی نیزدر این نشست با یادی از تلاش های مرحوم "محمد بهمن بیگی" پایه گذار آموزش و پرورش عشایر درکشور گفت: امیدواریم بتوانیم ما نیز ادامه دهنده راه این مرحوم و تلاش گران این عرصه باشیم.

"سعیده بهادر زاده " در ادامه افزود : مراکز پیش دبستانی عشایر و کیفیت بخشی به کلاس های چند پایه عشایر از اولویت برنامه های آموزش و پرورش عشایر استان می باشد.

کارشناس عشایر آموزش و پرورش استان از اجرای طرح سنجش بدو ورود نوآموزان عشایری خبرداد و افزود :این طرح در مناطق عشایری استان در پایگاههای ثابت و سیار و به صورت رایگان در حال انجام است .

" محمد رضا عباسی شوازی" تصریح کرد : یکی از وظایف مهم مدیران مدارس عشایری در تابستان شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل و تلاش برای جذب آنها می باشد.

گفتنی است در این نشست روسای مناطق عشایری ضمن ارائه آمار و تاکید برحسن اجرای طرح های آموزش و پرورش عشایر به بیان  راهکارها و نقطه نظراتی در این خصوص پرداختند.

آدرس کوتاه: