نشست کارشناسان روابط عمومی شهرستانها و مناطق 14 گانه استان یزد

برنامه های بازگشائی مدارس وشروع سال تحصیلی جدید از 29 شهریور ماه آغازمی شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد نشست کارشناسان روابط عمومی شهرستانها و مناطق 14 گانه استان یزد با موضوع پروژه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید در سالن اجتماعات خانه معلم شهید دادرس یزد برگزارشد .

رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد دراین نشست از آغاز برنامه های بازگشائی مدارس از روز چهارشنبه 29 شهریورماه خبرداد و افزود : دراین روز نوآموزان کلاس اولی و پیش دبستانی ها به همراه والدین خود به مدرسه می آیند تا تا در جشن شکوفه ها و غنچه ها با مدرسه و معلمان خود آشنا شوند .

"محمد رضا قانع "افزود : دراین روز 25 هزار و 183 دانش آموز کلاس اولی در 520 مدرسه وارد 938 کلاس درس می شوند و و 18 هزار و 703 نونهال پیش دبستانی نیز به 410 مرکز پیش دبستانی وارد می شوند

"قانع " با گرامیداشت مناسبت هایی که با آغاز سال تحصیلی مقارن شده است گفت : به مناسبت هفته دفاع مقدس جمعی از دانش اموزان عضو  تشکل های دانش آموزی استان به نمایندگی از جامعه دانش اموزی درروز پنج شنبه 30 شهریورماه با حضور در مسجد روضه محمدیه حظیره و گلزار شهدا خلدبرین ضمن ادای احترام به مقام والای سومین شهید محراب و سایر شهدای والامقام به ویژه 124 معلم و افزون بر 1هزار دانش اموز شهید ، با آرمان های والای شهدای گرانقدر تجدید میثاق می نمایند .   

وی افزود : بزرگداشت ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مدارس برگزیده استان از دیگر برنامه های دانش اموزان درروز پنج شنبه است .

ایشان خاطرنشان کرد زنگ بازگشائی مدارس همزمان با سراسر کشور در تمامی مدارس ، صبح روز شنبه اول مهرماه  نواخته خواهد شد و قریب 240 هزار دانش آموز در نزدیک به 10 هزار کلاس درس سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند

این مسئول از طنین بانک توحید در مدارس استان همزمان با ظهر شرعی اول مهرماه خبرداد و گفت : دانش آموزان استان اولین نماز جماعت سال تحصیلی را به جماعت اقامه می کنند و به مناسبت ماه محرم با برافراشتن پرچم عزای حضرت سید الشهدا علیه اسلام به سوگواری می پردازند و برنامه های  هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر نیز درمدارس آغاز می شود .

درادامه این نشست سایر برنامه های حوزه روابط عمومی در سال تحصیلی جدید  اعم از برنامه های اطلاع رسانی ، تبلیغات ، ، نظر خو اهی و نظرسنجی ها ، برگزاری مراسم ومناسبت ها ، مستند سازی فعالیت ها ، ارتباط با رسانه و ... مورد بحث ، بررسی قرارگرفت .

آدرس کوتاه: