پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.


به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان یزد،درمتن پیام " عباسعلی دانافر" مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد آمده است:

یوم‌الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استكبار جهانی از شكوهمندترین روزهای تاریخ ایران است كه با رویش جوانه‌های پربار ایمان، فتوت، از خود گذشتگی و دشمن‌ستیزی عجین شده است.
این روز برگ‌های زرینی از تاریخ آزادگی ملت بزرگ ایران را درخود به ثبت رسانده است كه طي آن ملت مسلمان ايران به رهبري بنيانگذارجمهوري اسلامي ايران حضرت امام خمینی (ره) با قدرت و عظمت به مبارزه با استكبار برخاستند.
قطعا اقشار مختلف مردم به ویژه دانش‌آموزان ،فرهنگیان با حضور گسترده خود در اين راهپيمائي، پاسخی دندان‌شكن به دشمنان خارجی خواهند داد و ثابت خواهند كرد همچنان در مسیر انقلاب، آرمان هاي حضرت امام(ره) و شهدا ي والا مقام حضوردارند و در برابر شیطنت‌های رژیم صهیونیستی و استكبار جهانی تسلیم نخواهند شد و با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در جبهه استكبارستیزی و رسیدن به حقانیت نظام اسلامی پيشتاز خواهند بود.

عباسعلی دانافر
مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد

آدرس کوتاه: