نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مسابقات قهرمانی دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی استان در رشته طناب زنی

مرحله استاني مسابقات طناب زنی مقطع ابتدایی دختران استان یزد با حضور هشت تیم از سراسر استان برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، این مسابقات در ماده های امدادی ترکیبی ،سینگل داچ امدادی ،دابل داچ نمایشی و نمایشی انفرادی  با حضور بیش از 56نفر بازیکن و مربی و سرپرست در قالب طرح مدرسه قهرمان در سالن شهید کارگر برگزار شد .
گفتنی است در پایان تیم دبستان آزاد منش  ناحیه یک(نرگس فلاح،مریم فلاحی،هانیه مقیمی،رقیه سلطانی و لعیا ميرجليلي) با مربیگری خانم ميرجليلي  و سرپرستی مدیر مدرسه خانم قانع مقام اول  را کسب کرد.
همچنین تیم دبستان هجرت  شهرستان ميبد  (زینب احمدی ،مریم محسنی فر،فاطمه حسوني نژاد،زهرا حسوني نژاد و زینب علیخانی )با مربیگری خانم رشیدی و سرپرستی مدیر دبستان خانم دهقانی مقام دوم این مسابقات را به دست آوزد.
شایان ذکر است تیم  دبستان 22بهمن شهرستان اردکان(نرگس السادات شاکر،نگین فرخ پور،ریحانه حیدریان،محیا رضایی و ساحل افخمی)  با مربیگری خانم  فاضل پور و سرپرستی خانم طلائی  موفق به کسب مقام سوم این دوره از رقابت ها گردید. درضمن کمیته فنی مسابقات ، تیم مدرسه قهرمان و نفرات برگزیده ومنتخب این دوره از مسابقات را انتخاب نمودند،تا تیم منتخب استان یزد در تابستان97 به مسابقات کشوری اعزام گردند.

 
آدرس کوتاه: