نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسابقات ورزشی مدارس دخترانه

مسابقات ورزشی مدارس دخترانه با اعلام تیم های برتر به کار خود پایان داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مسابقات ورزشی بین مدارس دخترانه شهرستان در رشته های هندبال و والیبال ابتدایی و متوسطه اول و دو و میدانی هر سه مقطع، در مدت 10 روز در سالن ورزشی شهدای دانش آموز برگزار شد.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه با اعلام این خبر افزود: این مسابقات با حضور بیش از 500 دانش آموز دختر مقاطع مختلف تحصیلی برگزار و بیش از 180 مدال و کاپ قهرمانی بین دانش آموزان و مربیان در این دوره از مسابقات توزیع گردید. 

"قدیریان" افزود: مسابقات ورزشی پسران در اوایل بهمن ماه برگزار خواهد شد.

نتایج مسابقات بدین شرح است:

ردیف

رشته

تعداد تیم شرکت کننده

مقطع

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم

1

مینی والیبال

11 تیم

ابتدایی

بنیاد 15 خرداد

فاطمیه

شاهد شهید عبدالرحمن آدمی

2

والیبال

7 تیم

متوسطه اول

شهیده روحی

الزهرا

شهید نیکوبخت

3

هندبال

5 تیم

ابتدایی

شاهد شهید عبدالرحمن آدمی

فاطمیه

شهید نوروزی

4

هندبال

4 تیم

متوسطه اول

نمونه الزهراء

شهیده روحی

صدرا

5

دو و میدانی

8 تیم

ابتدایی

شاهد شهید عبدالرحمن آدمی

شهید نوروزی

عفت

6

دو و میدانی

11 تیم

متوسطه اول

نرجس

شهیده روحی

قدس

7

دو و میدانی

5 تیم

متوسطه دوم

آزاده

امام صادق

صدرا


 
 

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مسابقات ورزشی بین مدارس دخترانه شهرستان در رشته های هندبال و والیبال ابتدایی و متوسطه اول و دو و میدانی هر سه مقطع، در مدت 10 روز در سالن ورزشی شهدای دانش آموز برگزار شد.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه با اعلام این خبر افزود: این مسابقات با حضور بیش از 500 دانش آموز دختر مقاطع مختلف تحصیلی برگزار و بیش از 180 مدال و کاپ قهرمانی بین دانش آموزان و مربیان در این دوره از مسابقات توزیع گردید. 

"قدیریان" افزود: مسابقات ورزشی پسران در اوایل بهمن ماه برگزار خواهد شد.

نتایج مسابقات بدین شرح است:

ردیف

رشته

تعداد تیم شرکت کننده

مقطع

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم

1

مینی والیبال

11 تیم

ابتدایی

بنیاد 15 خرداد

فاطمیه

شاهد شهید عبدالرحمن آدمی

2

والیبال

7 تیم

متوسطه اول

شهیده روحی

الزهرا

شهید نیکوبخت

3

هندبال

5 تیم

ابتدایی

شاهد شهید عبدالرحمن آدمی

فاطمیه

شهید نوروزی

4

هندبال

4 تیم

متوسطه اول

نمونه الزهراء

شهیده روحی

صدرا

5

دو و میدانی

8 تیم

ابتدایی

شاهد شهید عبدالرحمن آدمی

شهید نوروزی

عفت

6

دو و میدانی

11 تیم

متوسطه اول

نرجس

شهیده روحی

قدس

7

دو و میدانی

5 تیم

متوسطه دوم

آزاده

امام صادق

صدرا

 
آدرس کوتاه: